LMZ14202HTZX/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LMZ14202HTZX/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5-30V 2A
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMZ14202HTZX/NOPB
Številka dela LMZ14202HTZX/NOPB Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 5-30V 2A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11622 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5 ~ 30 V
Napetost - Vhod (Min) 6V Napetost - Vhod (maks.) 42V
Tip Non-Isolated PoL Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-PMOD-7, Power Module
Druga imena 296-48601-2
LMZ14202HTZX/NOPB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti UVLO Učinkovitost 97%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 5 ~ 30 V 2A 6V - 42V Input Tok - izhod (maks.) 2A