LMZ14201HTZX/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMZ14201HTZX/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5-30V 1A
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMZ14201HTZX/NOPB
Številka dela LMZ14201HTZX/NOPB Proizvajalec N/A
Opis DC DC CONVERTER 5-30V 1A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10003 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5 ~ 30 V Napetost - Vhod (Min) 6V
Napetost - Vhod (maks.) 42V Tip Non-Isolated PoL Module
Velikost / dimenzija 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer TO-PMOD-7, Power Module
Druga imena LMZ14201HTZX/NOPBDKR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 97%
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 5 ~ 30 V 1A 6V - 42V Input Tok - izhod (maks.) 1A