LMS1587CT-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LMS1587CT-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
225 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMS1587CT-3.3
Številka dela LMS1587CT-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 43209 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 13V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LMS1587CT-3.3
LMS1587CT33
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A TO-220-3 Tok - Supply (Max) 13mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 7mA Trenutni - izhod 3A
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LMS1587
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LMS1587CT-3.3/NOPB
LMS1587CT-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3