LMS1587CS-1.5
pregled izdelka
Številka dela: LMS1587CS-1.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-3
  • Sporočilo
Specifikacije LMS1587CS-1.5
Številka dela LMS1587CS-1.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.5V 3A DDPAK/TO263-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6087 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 3A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 13V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 60 ~ 72 dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 3A DDPAK/TO-263-3
Tok - Supply (Max) 13mA Trenutni - Quiescent (Iq) 7mA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije -