LMS1585ACT-1.5
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMS1585ACT-1.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 5A TO220-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LMS1585ACT-1.5
Številka dela LMS1585ACT-1.5 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.5V 5A TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4907 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.4V @ 5A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 13V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 60 ~ 72 dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LMS1585ACT-1.5
LMS1585ACT-1.5-ND
LMS1585ACT15
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A TO-220-3 Tok - Supply (Max) 13mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 7mA Trenutni - izhod 5A