LM9036MX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM9036MX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC
  • Sporočilo
Specifikacije LM9036MX-3.3
Številka dela LM9036MX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4817 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.40V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-SOIC
Tok - Supply (Max) 2mA Trenutni - Quiescent (Iq) 20µA
Trenutni - izhod 50mA Nadzorne funkcije -