LM9036MM-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM9036MM-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8VSSOP
  • Sporočilo
Specifikacije LM9036MM-3.3
Številka dela LM9036MM-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8VSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6567 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.40V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 40V
Paket naprave za dobavitelja 8-VSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM9036MM-3.3DKR
LM9036MM33
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-VSSOP Tok - Supply (Max) 2mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 20µA Trenutni - izhod 50mA