LM8365BALMFX45
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM8365BALMFX45
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DETECT UNDERVOLT 4.5V SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM8365BALMFX45
Številka dela LM8365BALMFX45 Proizvajalec N/A
Opis IC DETECT UNDERVOLT 4.5V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4060 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 4.5V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve Adjustable/Selectable Ponastaviti Active Low
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Izhod Open Drain or Open Collector Druga imena LM8365BALMFX45TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število nadzorovanih napetosti 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka osnovnega dela LM8365
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM8365BALMFX22
LM8365BALMFX22
Proizvajalci: N/A
Opis: IC DETECT UNDERVOLT 2.2V SOT23-5
Na zalogi: 6040 pcs
Prenesi:
RFQ
LM837M/NOPB
LM837M/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC OPAMP GP 25MHZ 14SOIC
Na zalogi: 4711 pcs
Prenesi:
RFQ
LM8365BALMFX45/NOPB
LM8365BALMFX45/NOPB
Opis: IC DETECT UNDERVOLT 4.5V SOT23-5
LM8365BCLMF30/NOPB
LM8365BCLMF30/NOPB
Opis: IC DETECT UNDERVOLT 3V SOT-23-5
LM8365BALMF22/NOPB
LM8365BALMF22/NOPB
LM837M
LM837M
Opis: IC OPAMP GP 25MHZ 14SOIC