LM78S40N
pregled izdelka
Številka dela: LM78S40N
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK BOOST INV ADJ 16DIP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM78S40N
Številka dela LM78S40N Proizvajalec N/A
Količina na voljo 66258 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.25V Voltage - Output (Max) 40V (Switch)
Napetost - Vhod (Min) 2.5V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck, Boost Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 16-PDIP Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive or Negative
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Up, Step-Down
Frekvenca - preklop 100Hz ~ 100kHz natančen opis Buck, Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.25V 1 Output 1.5A (Switch) 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Trenutni - izhod 1.5A (Switch) Številka osnovnega dela LM78S40