LM78L15ACM
pregled izdelka
Številka dela: LM78L15ACM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
855 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM78L15ACM
Številka dela LM78L15ACM Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 15V 100MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 176086 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 51dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LM78L15ACM delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA 8-SOIC Trenutni - Quiescent (Iq) 3mA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -