LM78L12ACM
pregled izdelka
Številka dela: LM78L12ACM
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
95 pcs
190 pcs
570 pcs
1045 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM78L12ACM
Številka dela LM78L12ACM Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 100MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 91211 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 54dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA 8-SOIC
Trenutni - Quiescent (Iq) 3mA Trenutni - izhod 100mA