LM73606RNPR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM73606RNPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM73606RNPR
Številka dela LM73606RNPR Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 6A 30WQFN Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 13698 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1V Voltage - Output (Max) 34.2V
Napetost - Vhod (Min) 3.5V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 30-WQFN (6x4) Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 30-WFQFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-48926-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 350kHz ~ 2.2MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 6A 30-WFQFN Exposed Pad
Trenutni - izhod 6A