LM5166EVM-C33A
pregled izdelka
Številka dela: LM5166EVM-C33A
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka EVAL BOARD FOR LM5166
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM5166EVM-C33A
Številka dela LM5166EVM-C33A Proizvajalec N/A
Opis EVAL BOARD FOR LM5166 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1959 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3.3V Napetost - Vhod 4.5 V ~ 65 V
Uporabljena IC / del LM5166 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena 296-45470
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 200kHz
natančen opis LM5166 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 500mA