LM5116-12EVAL
pregled izdelka
Številka dela: LM5116-12EVAL
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVALUATION FOR LM5116-12
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije LM5116-12EVAL
Številka dela LM5116-12EVAL Proizvajalec N/A
Količina na voljo 3099 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 12V Napetost - Vhod 15 V ~ 80 V
Uporabljena IC / del LM5116 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Glavni namen DC/DC, Step Down Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable
Frekvenca - preklop 250kHz natančen opis LM5116 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 5A Vrsta plošče Fully Populated