LM5101ASDX/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM5101ASDX/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM5101ASDX/NOPB
Številka dela LM5101ASDX/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC DVR HALF-BRIDGE HV 10WSON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62052 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 9 V ~ 14 V Paket naprave za dobavitelja 10-WSON (4x4)
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 430ns, 260ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-WDFN Exposed Pad
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število voznikov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Logična napetost - VIL, VIH 2.3V, - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Non-Inverting Visoka stranska napetost - maksimalna (Bootstrap) 118V
Vrsta vrat N-Channel MOSFET Pogonska konfiguracija Half-Bridge
natančen opis Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 10-WSON (4x4) Trenutna - Peak izhod (vir, potop) 3A, 3A
Vrsta kanala Independent Številka osnovnega dela LM5101
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM5101BMA
LM5101BMA
Proizvajalci: N/A
Opis: IC DRVR HALF BRDG 100V 2A 8-SOIC