LM5007SD
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM5007SD
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 0.5A 8WSON
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM5007SD
Številka dela LM5007SD Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 0.5A 8WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 36398 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) 73V
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 8-WSON (4x4) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-WDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM5007SDTR delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop -
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 500mA 8-WDFN Exposed Pad Trenutni - izhod 500mA
Številka osnovnega dela LM5007
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM5007SD-EVAL
LM5007SD-EVAL
Proizvajalci: N/A
Opis: EVALUATION BOARD FOR LM5007SD
Na zalogi: 1802 pcs
Prenesi:
RFQ
LM5008AMM/NOPB
LM5008AMM/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK ADJ 0.35A 8VSSOP
Na zalogi: 34033 pcs
Prenesi:
RFQ
LM5007EVAL/NOPB
LM5007EVAL/NOPB
Opis: EVALUATION BOARD FOR LM5007
LM5007SD/NOPB
LM5007SD/NOPB
Opis: IC REG BUCK ADJ 0.5A 8WSON