LM43601QPWPRQ1
pregled izdelka
Številka dela: LM43601QPWPRQ1
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 16SSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM43601QPWPRQ1
Številka dela LM43601QPWPRQ1 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 1A SYNC 16SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19781 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1V Voltage - Output (Max) 28V
Napetost - Vhod (Min) 3.5V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 16-HTSSOP Serija Automotive, AEC-Q100, SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-42506-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 200kHz ~ 2.2MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 1A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Trenutni - izhod 1A