LM43600PWP
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM43600PWP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM43600PWP
Številka dela LM43600PWP Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 500MA 16HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29392 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1V Voltage - Output (Max) 28V
Napetost - Vhod (Min) 3.5V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 16-HTSSOP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tube Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 200kHz ~ 2.2MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 500mA 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Trenutni - izhod 500mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM43600AQPWPTQ1
LM43600AQPWPTQ1
Proizvajalci: N/A
Opis: LM43600AQPWPTQ1
Na zalogi: 26570 pcs
Prenesi:
RFQ
LM43600PWPEVM
LM43600PWPEVM
Proizvajalci: N/A
Opis: STEP-DOWN CONVERTER EVAL MOD
Na zalogi: 3277 pcs
Prenesi:
RFQ
LM43600QPWPRQ1
LM43600QPWPRQ1
Opis: IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 16SSOP
LM43600PWPT
LM43600PWPT
Opis: IC REG BUCK ADJ 0.5A SYNC 16TSSO