LM4140CCM-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM4140CCM-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4140CCM-2.5
Številka dela LM4140CCM-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16610 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod 1.8 V ~ 5.5 V
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient 10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Referenčni tip Series Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 2.2µVp-p Tip montaže Surface Mount
natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.1% 8mA 8-SOIC Trenutni - dobava 375µA
Trenutni - izhod 8mA Številka osnovnega dela LM4140