LM4132DMFX-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM4132DMFX-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije LM4132DMFX-2.5
Številka dela LM4132DMFX-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5738 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod 2.9 V ~ 5.5 V
Toleranca ±0.4% Temperaturni koeficient 20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Referenčni tip Series Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 240µVp-p Tip montaže Surface Mount
natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.4% 20mA SOT-23-5 Trenutni - dobava 100µA
Trenutni - izhod 20mA Številka osnovnega dela LM4132
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM4132DMFX-3.0
LM4132DMFX-3.0
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SERIES 3V SOT23-5
Na zalogi: 4969 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4132DMF-4.1/NOPB
LM4132DMF-4.1/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SERIES 4.096V SOT23-5
Na zalogi: 83365 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4132DMFX-2.5/NOPB
LM4132DMFX-2.5/NOPB
Opis: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5