LM4132DMF-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM4132DMF-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije LM4132DMF-2.5
Številka dela LM4132DMF-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3873 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod 2.9 V ~ 5.5 V
Toleranca ±0.4% Temperaturni koeficient 20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Referenčni tip Series Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena LM4132DMF-2.5CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Hrup - 10Hz do 10kHz - Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 240µVp-p
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.4% 20mA SOT-23-5
Trenutni - dobava 100µA Trenutni - izhod 20mA