LM4132CMF-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM4132CMF-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije LM4132CMF-2.5
Številka dela LM4132CMF-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3806 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod 2.9 V ~ 5.5 V
Toleranca ±0.2% Temperaturni koeficient 20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Referenčni tip Series Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena LM4132CMF-2.5CT delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Hrup - 10Hz do 10kHz - Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 240µVp-p
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.2% 20mA SOT-23-5
Trenutni - dobava 100µA Trenutni - izhod 20mA
Številka osnovnega dela LM4132
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM4132BQ1MFT2.5
LM4132BQ1MFT2.5
Proizvajalci: N/A
Opis: PRECISION LOW DROPOUT VOLTAGE RE
Na zalogi: 43722 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4132CMF-3.3/NOPB
LM4132CMF-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Na zalogi: 76605 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4132CMF-2.5/NOPB
LM4132CMF-2.5/NOPB
Opis: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5