LM4132AMFX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM4132AMFX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije LM4132AMFX-3.3
Številka dela LM4132AMFX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5603 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Napetost - Vhod 3.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient 20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Referenčni tip Series Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 310µVp-p Tip montaže Surface Mount
natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.05% 20mA SOT-23-5 Trenutni - dobava 100µA
Trenutni - izhod 20mA Številka osnovnega dela LM4132