LM4128CMFX-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM4128CMFX-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
  • Sporočilo
Specifikacije LM4128CMFX-2.5
Številka dela LM4128CMFX-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5217 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod 2.9 V ~ 5.5 V
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient 100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Referenčni tip Series Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 275µVp-p Tip montaže Surface Mount
natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.5% 20mA SOT-23-5 Trenutni - dobava 100µA
Trenutni - izhod 20mA Številka osnovnega dela LM4128