LM4120IM5-2.0
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM4120IM5-2.0
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SERIES 2.048V SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM4120IM5-2.0
Številka dela LM4120IM5-2.0 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 2.048V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6957 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.048V Napetost - Vhod 2 V ~ 12 V
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient 50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Referenčni tip Series Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena LM4120IM5-2.0DKR
LM4120IM520
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 36µVp-p Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 20µVp-p
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.5% 5mA SOT-23-5
Trenutni - dobava 275µA Trenutni - izhod 5mA