LM4041D12ILPR
pregled izdelka
Številka dela: LM4041D12ILPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4041D12ILPR
Številka dela LM4041D12ILPR Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 385945 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.225V Napetost - Vhod -
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 296-20748-2
LM4041D12ILPRE3
LM4041D12ILPRE3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 20µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±1% 12mA TO-92-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 12mA
Trenutna - katoda 80µA Številka osnovnega dela LM4041D12
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM4041D12ILP
LM4041D12ILP
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3