LM4041C12QDBZR
pregled izdelka
Številka dela: LM4041C12QDBZR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4041C12QDBZR
Številka dela LM4041C12QDBZR Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87111 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.225V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient 100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 296-20918-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 20µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 12mA SOT-23-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 12mA