LM4041C12IDBZRG4
pregled izdelka
Številka dela: LM4041C12IDBZRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4041C12IDBZRG4
Številka dela LM4041C12IDBZRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 263028 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.225V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient 100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 20µVrms
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Surface Mount
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 12mA SOT-23-3 Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 12mA Trenutna - katoda 80µA
Številka osnovnega dela LM4041C12
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM4041C12IDBZR
LM4041C12IDBZR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 1.225V SOT23