LM4040D25IDCKT
pregled izdelka
Številka dela: LM4040D25IDCKT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4040D25IDCKT
Številka dela LM4040D25IDCKT Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 142931 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SC-70-5 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena LM4040D25IDCKTE4
LM4040D25IDCKTE4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 35µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SC-70-5
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA
Trenutna - katoda 80µA Številka osnovnega dela LM4040D25
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM4040D25IDCKTG4
LM4040D25IDCKTG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V SC70