LM4040D10ILP
pregled izdelka
Številka dela: LM4040D10ILP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 10V TO92-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4040D10ILP
Številka dela LM4040D10ILP Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 321721 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 10V Napetost - Vhod -
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Vrsta izhoda Fixed
Druga imena LM4040D10ILPE3
LM4040D10ILPE3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 180µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA TO-92-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA