LM4040CIZ-2.5
pregled izdelka
Številka dela: LM4040CIZ-2.5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM4040CIZ-2.5
Številka dela LM4040CIZ-2.5 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7034 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient 100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Vrsta izhoda Fixed
Druga imena *LM4040CIZ-2.5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 35µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA TO-92-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA
Trenutna - katoda 65µA Številka osnovnega dela LM4040
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM4040CIZ-5.0
LM4040CIZ-5.0
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 5V TO92-3
Na zalogi: 4923 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4040CIZ-2.5/LFT8
LM4040CIZ-2.5/LFT8
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3