LM4040C25IDCKR
pregled izdelka
Številka dela: LM4040C25IDCKR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4040C25IDCKR
Številka dela LM4040C25IDCKR Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 323793 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Max) 2.5V Napetost - Vhod -
Napetost - razčlenitev SC-70-5 Debelina (maks.) 100ppm/°C
Taper Shunt Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Topologija regulatorja 15mA
Polarizacija 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Vrsta izhoda Fixed
Izhodne faze 80µA Druga imena 296-17938-2
LM4040C25IDCKRE4
LM4040C25IDCKRE4-ND
LM4040C25IDCKRG4
LM4040C25IDCKRG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz -
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca LM4040C25IDCKR
Razširjen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5 ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.5%
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Trenutni - dobava -