LM4040C10IDBZT
pregled izdelka
Številka dela: LM4040C10IDBZT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4040C10IDBZT
Številka dela LM4040C10IDBZT Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132697 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 10V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient 100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 296-47332-2
LM4040C10IDBZT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 180µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3
Trenutni - dobava - Trenutni - izhod 15mA