LM4040B25IDBZRG4
pregled izdelka
Številka dela: LM4040B25IDBZRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4040B25IDBZRG4
Številka dela LM4040B25IDBZRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119016 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.2% Temperaturni koeficient 100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Vrsta izhoda Fixed
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Hrup - 10Hz do 10kHz 35µVrms
Hrup - od 0.1Hz do 10Hz - Tip montaže Surface Mount
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23-3 Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 15mA Trenutna - katoda 80µA
Številka osnovnega dela LM4040B25
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM4040B25H5TA
LM4040B25H5TA
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Na zalogi: 3874 pcs
Prenesi: LM4040B25H5TA.pdf
RFQ
LM4040B25IDCKRG4
LM4040B25IDCKRG4
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Na zalogi: 107725 pcs
Prenesi:
RFQ
LM4040B25IDBZR
LM4040B25IDBZR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3