LM3940LDX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM3940LDX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A 8WSON
  • Sporočilo
Specifikacije LM3940LDX-3.3
Številka dela LM3940LDX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A 8WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5765 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7.5V
Paket naprave za dobavitelja 8-WSON (4x4) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-WDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A 8-WSON (4x4)
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije -