LM3900DR
pregled izdelka
Številka dela: LM3900DR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 2.5MHZ 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM3900DR
Številka dela LM3900DR Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 2.5MHZ 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 600293 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4.5 V ~ 32 V, ±2.2 V ~ 16 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Ubi stopnja 20 V/µs Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda - Druga imena 296-14604-2
LM3900DRE4
LM3900DRE4-ND
LM3900DRG4
LM3900DRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vezij 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Product 2.5MHz
natančen opis General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-SOIC Trenutni - dobava 6.2mA
Trenutni - izhod / kanal 10mA Trenutne - vstopne pristranskosti 30nA