LM3743-300EVAL
pregled izdelka
Številka dela: LM3743-300EVAL
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVALUATION LM3743-300
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM3743-300EVAL
Številka dela LM3743-300EVAL Proizvajalec N/A
Opis BOARD EVALUATION LM3743-300 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1149 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.2V Napetost - Vhod 3 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LM3743 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Glavni namen DC/DC, Step Down Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable
Frekvenca - preklop 300kHz natančen opis LM3743 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 13A Vrsta plošče Fully Populated