LM3704YCMMX-232
pregled izdelka
Številka dela: LM3704YCMMX-232
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC MPU SUPERVISOR 10MSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM3704YCMMX-232
Številka dela LM3704YCMMX-232 Proizvajalec N/A
Opis IC MPU SUPERVISOR 10MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6520 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 2.32V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja 10-VSSOP Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve 140 ms Minimum Ponastaviti Active Low
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Izhod Open Drain or Open Collector delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TJ)