LM3676SDX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM3676SDX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC 8WSON
  • Sporočilo
Specifikacije LM3676SDX-3.3
Številka dela LM3676SDX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 0.6A SYNC 8WSON Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4875 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.9V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 8-WSON (3x3) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-WFDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -30°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 2MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 600mA 8-WFDFN Exposed Pad
Trenutni - izhod 600mA Številka osnovnega dela LM3676