LM3674MF-1.2
pregled izdelka
Številka dela: LM3674MF-1.2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC SOT23
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM3674MF-1.2
Številka dela LM3674MF-1.2 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 97860 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.7V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Druga imena LM3674MF-1.2TR delovna temperatura -30°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 2MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Trenutni - izhod 600mA