LM3671MF-1.375
pregled izdelka
Številka dela: LM3671MF-1.375
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 1.375V 0.6A SOT23
  • Sporočilo
Specifikacije LM3671MF-1.375
Številka dela LM3671MF-1.375 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1.375V 0.6A SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3690 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.375V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.7V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM3671MF-1.375TR delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 2MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.375V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Trenutni - izhod 600mA