LM3670MFX-1.2
pregled izdelka
Številka dela: LM3670MFX-1.2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BCK 1.2V 0.35A SYNC SOT23
  • Sporočilo
Specifikacije LM3670MFX-1.2
Številka dela LM3670MFX-1.2 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BCK 1.2V 0.35A SYNC SOT23 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5240 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 1MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753
Trenutni - izhod 350mA Številka osnovnega dela LM3670
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM3670MFX-1.5/NOPB
LM3670MFX-1.5/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23
Na zalogi: 6250 pcs
Prenesi:
RFQ
LM3670MF-ADJ/NOPB
LM3670MF-ADJ/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG BUCK ADJ 0.35A SYNC SOT23
Na zalogi: 179743 pcs
Prenesi:
RFQ
LM3670MFX-1.2/NOPB
LM3670MFX-1.2/NOPB
Opis: IC REG BCK 1.2V 0.35A SYNC SOT23