LM3668SD-3.3EV
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM3668SD-3.3EV
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVAL LM3668 3.3V
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LM3668SD-3.3EV
Številka dela LM3668SD-3.3EV Proizvajalec N/A
Opis BOARD EVAL LM3668 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6493 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3.3V Napetost - Vhod 2.5 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LM3668 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck-Boost
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Glavni namen DC/DC, Step Up or Down Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Trenutni - izhod 1A Vrsta plošče Fully Populated