LM350AT/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LM350AT/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM350AT/NOPB
Številka dela LM350AT/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31506 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.25V
Voltage - Output (Max) 33V Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 86dB ~ 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LM350AT/NOPB
LM350ATNOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.25 V ~ 33 V 3A TO-220-3 Trenutni - izhod 3A
Nadzorne funkcije - Številka osnovnega dela LM350
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM3509SDE/NOPB
LM3509SDE/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 10SON
Na zalogi: 52816 pcs
Prenesi:
RFQ
LM3509SD/NOPB
LM3509SD/NOPB
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 73494 pcs
Prenesi:
RFQ
LM350K STEEL/NOPB
LM350K STEEL/NOPB
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO3-2
LM3509SDX/NOPB
LM3509SDX/NOPB
LM350T
LM350T
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3
LM3509SDEV
LM3509SDEV
Opis: BOARD EVALUATION FOR LM3509SD
LM350AT
LM350AT
LM350A MWC
LM350A MWC
Opis: IC REG LINEAR 3A
LM350K
LM350K
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO3
Prenesi: LM350K.pdf
LM350K STEEL
LM350K STEEL
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prenesi: LM350T.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%