LM3502SQ-35
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM3502SQ-35
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM3502SQ-35
Številka dela LM3502SQ-35 Proizvajalec N/A
Opis IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3495 pcs Podatkovni list
Napetost - napajanje (min) 2.5V Napetost - napajanje (maks.) 5.5V
Napetost - izhod 35V Tip DC DC Regulator
Topologija Step-Up (Boost) Paket naprave za dobavitelja 16-WQFN (4x4)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-WFQFN Exposed Pad Druga imena LM3502SQ-35TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Notranja stikala Yes
Pogostost 1MHz Zatemnitev PWM
natančen opis LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 750mA (Switch) 16-WQFN (4x4) Trenutni - izhod / kanal 750mA (Switch)