LM3490IM5-12
pregled izdelka
Številka dela: LM3490IM5-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije LM3490IM5-12
Številka dela LM3490IM5-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 2932 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM3490IM5-12TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA SOT-23-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 4mA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable