LM3480IM3X-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LM3480IM3X-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM3480IM3X-3.3
Številka dela LM3480IM3X-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 141357 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Druga imena LM3480IM3X-3.3TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -