LM3480IM3-15
pregled izdelka
Številka dela: LM3480IM3-15
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-3
  • Sporočilo
Specifikacije LM3480IM3-15
Številka dela LM3480IM3-15 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6593 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 15V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Druga imena *LM3480IM3-15 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA SOT-23-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -
Številka osnovnega dela LM3480
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LM3480IM3-3.3/NOPB
LM3480IM3-3.3/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3
Na zalogi: 102878 pcs
Prenesi:
RFQ
LM3480IM3-3.3
LM3480IM3-3.3
Proizvajalci: N/A
Na zalogi: 159049 pcs
Prenesi:
RFQ
LM3480IM3-15/NOPB
LM3480IM3-15/NOPB
Opis: IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-3