LM340LAH-12/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM340LAH-12/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LM340LAH-12/NOPB
Številka dela LM340LAH-12/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 100MA TO39-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2994 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 2V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-39-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Short Circuit Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-205AD, TO-39-3 Metal Can PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LM340LAH-12
*LM340LAH-12/NOPB
LM340LAH-12
LM340LAH-12-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA TO-39-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 6mA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -