LM3207TL-2.53EV
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM3207TL-2.53EV
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVAL LM3207 WCDMA/CDMA
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
  • Sporočilo
Specifikacije LM3207TL-2.53EV
Številka dela LM3207TL-2.53EV Proizvajalec N/A
Opis BOARD EVAL LM3207 WCDMA/CDMA Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 6165 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 0.8 ~ 3.6V, 2.53V Napetost - Vhod 2.7 V ~ 5.5 V
Uporabljena IC / del LM3207 Priložena vsebina Board(s)
Serija - Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Frekvenca - preklop 2MHz natančen opis LM3207 - DC/DC, Step Down with LDO 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Trenutni - izhod 650mA, 10mA Vrsta plošče Fully Populated